infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Niedziela, 24 września 2023 roku, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Konsultacje dotyczące funkcjonowania zabytkowej hali bokserskiej

Opublikowano dnia 2019-03-11
11 marca ruszają konsultacje społeczne w sprawie określenia nowych funkcji zabytkowej hali bokserskiej przy ul. Armii Krajowej 16 w Ełku.

Fot. UM Ełk
Miasto Ełk planuje odnowę dawnej hali bokserskiej przy ul. Armii Krajowej 16 i stworzenie w niej wielofunkcyjnej przestrzeni, umożliwiającej realizację inicjatyw ełczan z zakresu kultury, sportu i rekreacji. Pierwszym krokiem ku temu będą konsultacje społeczne, które zostaną wykorzystane przy tworzeniu projektu technicznego i realizacji inwestycji.

Konsultacje społeczne mają na celu określenie szczegółowych potrzeb lokalowych / infrastrukturalnych społeczności lokalnej w zakresie realizacji własnych inicjatyw oraz możliwości ich zaspokojenia w wyniku modernizacji budynku hali. Zgodnie z przyjętymi założeniami, propozycje powinny koncentrować się na wykorzystaniu budynku pod cele kulturalne i/lub sportowo-rekreacyjne.

Konsultacje potrwają od 11 do 29 marca br. Swoje propozycje można zgłosić:

• za pośrednictwem formularza konsultacyjnego – pocztą lub osobiście w kancelarii Urzędu Miasta Ełku bądź wysyłając skan na adres strategia@um.elk.pl
formularz do zgłaszania propozycji - tutaj »

• bezpośrednio podczas 2 spotkań organizowanych przez Urząd Miasta Ełku we współpracy z Ełckim Forum Rewitalizacji:

» spotkanie w dniu 18 marca br. o godz. 13.00-16.00 w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej „Stajnia”, skierowane do przedstawicieli instytucji, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających w sferze kultury, sportu i rekreacji (liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia należy dokonać do 14 marca na adres a.lemieszonek@um.elk.pl lub telefonicznie 87 73 26 132);

» spotkanie w dniu 21 marca br. o godz. 15.00-18.00 w Parku Solidarności (przy pomniku Michała Kajki) skierowane do mieszkańców Ełku i zainteresowanych podmiotów z terenu miasta.

Informacji w sprawie udziela Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku
tel. 87 73 26 132,
e-mail: a.lemieszonek@um.elk.pl.
ie (UM Ełk)

Reklama