infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 27 września 2023 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

"Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem" Irena Santor

Opublikowano dnia 2019-03-28
26 kwietnia 2019 r. (piątek)
godz. 19.00
sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury
bilet: 79zł / 95zł
przedsprzedaż / od 15 kwietnia

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z Państwem, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”.

Będzie to wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor - piosenki, które z Jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski –fortepian, Wojciech Ruciński –kontrabas, Grzegorz Poliszak –perkusja.

Irena Santor nagrała setki piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. „Embarras”, „Maleńki znak”, „Powrócisz tu”, „Tych lat nie odda nikt”, „Zapamiętaj, że to ja”, „Już nie ma dzikich plaż”. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, i Jej piosenki są wciąż aktualne, nadal brzmią ztą samą ogromną siłą, a publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z Jej osobowością, wypełniając po brzegi sale koncertowe. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z Niej Artystkę wielkiego formatu –ponadczasową.
ie (ECK)

Reklama