infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 26 września 2023 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

II Festiwal Smaków Food Trucków w Ełku

Opublikowano dnia 2019-04-15
Fot. mat. organizatora
Wiosna w pełni, cieszymy się słońcem i pozytywną energią, a do szczęścia brakuje tylko wolnego czasu i rozmaitych smaków. Jest na to rada! Na początku weekendu majowego w Ełku pojawią się najpopularniejsze mobilne restauracje w Polsce! Czy można wymarzyć sobie lepsze plany na majówkę niż wiosenny chilling?

Aż przez trzy dni Plac Jana Pawła II zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. W parku pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni. Nie zabraknie również słodkości i deserów, oraz wiosennego, chłodnego piwa!

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chilloutu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków na Placu Jana Pawła II w środę, czwartek i piątek, od godziny 12:00. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Przemysław Liszewski
Event Manager


Reklama