infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

„Młodzi i Aktywni” - warsztaty w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

2019-10-17
Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2019 zapraszają na warsztaty: „Młodzi i Aktywni”. Wydarzenie odbędzie się 22 października o godz. 10.00 w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Wstęp bezpłatny.

Fot. mat. organizatora
Celem wydarzenia jest pobudzenie aktywności i motywacji młodzieży do postawy pro-aktywnej. Zainspirowanie do korzystania z Funduszy Europejskich w celu budowania swojej kariery zawodowej.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:
  • Warsztat dla młodzieży – przeprowadzony przez trenera rozwoju osobistego (coacha).
  • Panel dyskusyjny I – dobre praktyki – poświęcony spotkaniu z przedstawicielami biznesu.
  • Panel dyskusyjny II – możliwości wsparcia – poświęcony spotkaniu z przedstawicielami Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku.
  • Panel dyskusyjny III – oferta dostępnych źródeł – poświęcony spotkaniu z przedstawicielami instytucji działających na rzecz wsparcia młodzieży oraz osób dorosłych zagrożonych wykluczeniem.


Wydarzenie jest organizowane w ramach działania pn. „Wspólnie o Funduszach Europejskich” realizowanego ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 na potrzeby Miasta Ełk – Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Zapisy:
• e.wasilewska@technopark.elk.pl
• tel.: 87 732 63 03