infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 27 września 2023 roku, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Ełk na Trzy Oktawy

Opublikowano dnia 2020-08-19
20 - 22 sierpnia 2020 r.
godz. 19:00

Amfiteatr Ełckiego Centrum Kultury
Wstęp wolny


20 sierpnia 2020r. (czwartek)
Same Suki – rewolucyjna kobieca formacja folkowa powstała na początku 2012 roku z inspiracji muzyką źródeł i niezwykłym instrumentem jakim jest suka biłgorajska. Same Suki zdobyły m.in nagrodę specjalną w konkursie Polskiego Radia Nowa Tradycja i wygrały konkurs IV Dragon Folk Fest w Poznaniu zdobywając Złotą Fujarę.

21 sierpnia 2020r. (piątek)
La Villanesca w programie „Barokowy wehikuł czasu”
La Villanesca powstała pierwotnie w 2009 roku w Holandii. Założył ją hiszpański skrzypek Enrique GomezCabrero Fernandez, szukający sposobu na wyrażenie swojej muzycznej pasji i przekonań dotyczących praktyki scenicznej. Sposobu na przybliżenie ludziom muzyki dawnej i ocalenie jej od zapomnienia. Skupił wokół siebie muzyków, którzy tak jak on wierzą, że aby tego dokonać, trzeba nawiązać możliwie najbliższy kontakt z publicznością poprzez rozmowy, opowieści, obnażanie swojego wrażliwego wnętrza i przede wszystkim sprawić, by słuchacze poczuli wszystkie te emocje, które niesie ze sobą wspaniała muzyka, jaką wykonują.

22 sierpnia 2020r. (sobota)
Tęskno - projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Muzykę wydawaną pod tym szyldem charakteryzuje natychmiast rozpoznawalne brzmienie, które łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami. 24 kwietnia ukazała się płyta zatytułowana po prostu „Tęskno”, którą poprzedziły single „Między nami”, „Walc” i „Frajda”.
ie (ECK)

Reklama