infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 26 września 2023 roku, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Cztery kolizje jednego dnia na ulicy Wojska Polskiego

Opublikowano dnia 2020-09-22
Policjanci z Ełku pracowali wczoraj przy 4 kolizjach drogowych na ulicy Wojska Polskiego. Na szczęście zdarzenia te zakończyły się uszkodzeniami pojazdów, nikt poważnie nie ucierpiał.

Do 4 kolizji drogowych doszło przy ul. Wojska Polskiego w Ełku w różnych miejscach tej ulicy. Przebieg 3 zdarzeń był bardzo podobny – to najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. W jednym zdarzeniu kierujący dacią podczas manewru zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi volvo i uderzył w jego bok.

Kierowcy biorący udział w tych zdarzeniach byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego. Ładna pogoda i dobre warunki na drodze nie mogą uśpić naszej czujności i odpowiedzialności. Nie możemy zapominać o bezpieczeństwie naszym i innych użytkowników dróg. Brak należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.
ie (KPP Ełk)

Reklama