infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Ktoś niszczy przystanki - policjanci proszą o pomoc

Opublikowano dnia 2021-03-17
Policjanci szukają sprawcy zniszczeń wiat przystankowych w Ełku. Do aktów wandalizmu dochodziło kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy na obwodnicy miasta. Policjanci proszą mieszkańców o pomoc w tej sprawie – każda informacja może być ważna.

Fot. KPP Ełk
Policjanci wyjaśniają okoliczności szeregu zniszczeń szyb w wiatach przystankowych w Ełku. Do takich zdarzeń doszło kilkukrotnie. Wandal niszczy szyby przede wszystkim na obwodnicy Ełku. Najprawdopodobniej szyby niszczone są nocą. Nie jest wykluczone, że w niektórych przypadkach strzela w szyby z wiatrówki.

Trwają poszukiwania sprawcy tego przestępstwa. Policjanci bardzo liczą na współpracę mieszkańców. Każda informacja może być ważna - może ktoś coś pamięta nawet sprzed kilku miesięcy. Jeśli ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat może zgłosić się do policjantów lub zadzwonić pod numer alarmowy lub numery do komendy w Ełku: 47 7355200, 47 7355208, 47 7355216 – także anonimowo. Może też napisać maila: dyzurny@elk.ol.policja.gov.pl.

Jednym z najskuteczniejszym sposobów przeciwdziałania tego typu działaniom jest czujne oko mieszkańców, którzy widząc niepokojące zachowanie osób zawiadomią odpowiednie służby, co może pozwolić na zatrzymanie dewastatorów na gorącym uczynku.
ie (KPP Ełk)

Reklama