infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Niedziela, 4 czerwca 2023 roku, imieniny: Christy, Helgi, Karola

OnTime - pomocnik pasażera MZK w Ełku

Opublikowano dnia 2021-05-13
OnTime to nazwa aplikacji obsługującej komunikację miejską w Ełku. Narzędzie jest bezpłatne, wystarczy tylko zainstalować je na swoim smartfonie. Oprogramowanie w połączeniu z tablicami przy przystankach tworzy system pomagający w sprawnym przemieszczaniu się autobusami MZK.

Fot. UM Ełk
Aplikacja OnTime to oprogramowanie, które pomaga w dostępie do rozkładów jazdy autobusów MZK, ale nie tylko. W czasie rzeczywistym można zobaczyć gdzie znajdują się autobusy miejskie, a przy wybraniu dodatkowej opcji można sprawdzić natężenie ruchu na drodze. Oprócz tego aplikacja posiada możliwość zaplanowania trasy. Aby zaplanować przejazd, należy wpisać miejsce początkowe i docelowe oraz godzinę rozpoczęcia, a aplikacja pokaże nam na jakie przystanki mamy się udać, gdzie będą ewentualne przesiadki oraz czas dotarcia na miejsce.

Ełk dołączył do miast, które wykorzystują nowoczesne technologie w komunikacji miejskiej. Aplikacja jest dopełnieniem Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej razem z tablicami znajdującymi się przy przystankach.
ie (UM Ełk)

Reklama