infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Osobowość prezydenta Ełku doceniona

Opublikowano dnia 2021-09-17
Laur „Najlepszym z Najlepszych” w kategorii „Osobowość” otrzymał prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, a tym samym dołączył do grona ambasadorów województwa warmińsko-mazurskiego. Laury trafiły również do firmy SERWISTAL oraz do Klaudii Gołaszewskiej.

Fot. UM Ełk
Uroczysta gala wręczenia Lurów „Najlepszym z Najlepszych” odbyła się wczoraj (16 września) w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olszynie. Statuetkę w kategorii „Osobowość” z rąk Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego Marka Gustawa Brzezina odebrał osobiście prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.

Laury odebrali również: w kategorii „Gospodarka” - ełcka firma SERWISTAL oraz w kategorii „Społeczeństwo nauka kultura” - młoda architektka z Ełku Klaudia Gołaszewska. (Laur "Najlepszym z Najlepszych" 2020).

Laur „Najlepszym z Najlepszych” to coroczna Nagroda Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ustanowiona w celu uhonorowania i nagrodzenia osób, instytucji lub firm, które swoimi osiągnięciami w minionym roku przyczyniły się do promocji Warmii i Mazur w kraju i na świecie, a także wyróżniły się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęły sukces czy też zostały docenione przez niezależne gremia.

W edycji 2021 wybrano kategorie związane z gospodarką, innowacjami i rozwojem, osobowością, społeczeństwem, sportem, turystyką, zdrowiem oraz ustanowiono nową, tj. bliżej natury.
ie (UM Ełk)

Reklama