infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 31 maja 2023 roku, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Świętowali pracownicy oświaty

Opublikowano dnia 2021-10-14
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Ełku złożył życzenia i podziękowania dyrektorom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty. Podczas miejskich obchodów, które odbyły się dzisiaj w Ełckim Centrum Kultury, prezydent wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w ełckich placówkach oświatowych.

Fot. UM Ełk
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Ełckim Centrum Kultury odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego prezydent Ełku złożył życzenia dyrektorom, nauczycielom, pedagogom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim osobom związanym z oświatą. Prezydent podziękował za pełną zaangażowania pracę na rzecz wychowania i kształcenia kolejnych pokoleń ełczan, a także za pracę w trudnych warunkach, jakimi była praca zdalna. Prezydent życzył satysfakcji i radości z pracy, a także wielu sukcesów i osiągnięć edukacyjnych.

Podczas dzisiejszego spotkania prezydent Tomasz Andrukiewicz wręczył również nagrody za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w naszym mieście. Nie zabrakło także części artystycznej w wykonaniu uczennic Zespołu Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku.
ie (UM Ełk)

Reklama