infoserwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Zderzenie aut w centrum Ełku

2023-04-27
Dwa pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Ełku. Jeden z samochodów przewrócił się na bok. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, obyło się bez ofiar.

Fot. KPP Ełk
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (26.04.2023r) tuż przed godziną 14:00 w centrum Ełku na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej z ulicą Chopina. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volvo jadąc ulicą Chopina nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Fiat Panda. Kobieta wjechała na skrzyżowanie uderzając w prawidłowo jadące ulicą Armii Krajowej, w kierunku dworca auto. Siła uderzenia była tak duża, że doprowadziła do przewrócenia fiata.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników kolizji. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, obyło się bez ofiar. Żaden z uczestników, ani też osób postronnych nie odniósł obrażeń. Kierowcy obu pojadów byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca volvo została ukarana mandatem karnym w wysokości 1.500 zł. Na jej konto wpłynie również 10 pkt. karnych.
KPP Ełk