infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Park linowy „hitem lata”

2016-10-05
Ełcki samorząd podsumował miniony sezon turystyczny. Ogromną popularnością cieszył się Park Linowy - z jego atrakcji skorzystało ok. 15 tys. osób.

Fot. UM Ełk
Ełcki Park Linowy jest jednym z najciekawszych parków linowych w regionie. Obiekt usytuowany jest przy samym brzegu jeziora i składa się z 3 tras o łącznej długości 366 metrów. W minionym sezonie letnim atrakcje ełckiego parku docenili mieszkańcy i przebywający w mieście turyści. W okresie kwiecień – wrzesień 2016 r. z atrakcji parku skorzystało ok. 15 tys. klientów. Lepiej wypadła jedynie Ełcka Kolej Wąskotorowa, z której skorzystało ok. 18,6 tys. osób.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku nie kończy sezonu w parku linowym, dlatego też wszystkich miłośników zmagań na linach zaprasza do korzystania z dostępnych atrakcji.

Park linowy będzie otwarty do końca roku: we wrześniu i październiku od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00 – 18:00 (w zależności od pogody), natomiast w listopadzie i grudniu planowane jest udostępnianie parku w weekendy (w zależności od pogody).
iS (UM Ełk)

Reklama


do góry