infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 16 lipca 2024 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Policja apeluje o ostrożność

2017-10-17
W ostatnim czasie ełccy policjanci pracowali przy kilku poważnych zdarzeniach na drodze - dachowane pojazdu na trasie Przytuły-Gąski, klejne dachowanie na trasie Ełk-Sędki oraz zderzenia trzech pojazdów na ul. Suwalskiej w Ełku.

Fot. KPP Ełk
W sobotę (14.10.2017r.) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w okolicy miejscowości Przytuły w gm. Ełk. Z ich ustaleń wynika, że 37-letnia kierująca nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Nissana w rowie zauważył policjant Wydziału Kryminalnego, który akurat przejeżdżał w okolicy. Policjant pomógł zszokowanej kobiecie opuścić samochód i udzielił jej pierwszej pomocy przedmedycznej. Wezwał również na miejsce pogotowie ratunkowe. Na szczęście okazało się, że 37-latka nie potrzebuje hospitalizacji.

Podobnie przebiegało zdarzenie drogowe na trasie Ełk-Sędki dnia 16.10.2017r. 64-letnia kierująca volkswagenem polo również straciła panowanie nad swoim pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Mieszkanka Augustowa nie wymagała pomocy medycznej.

Policjanci wyjaśniają także okoliczności zdarzenia na ul. Suwalskiej w Ełku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 61-letni kierujący mazdą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena golfa i uderzył w jego tył. To z kolei spowodowało uderzenie przez volkswagena golfa w stojącego przed nim forda, który zamierzał skręcić w lewo w ul. Śląską. W wyniku zdarzenia pasażerka volkswagena trafiła do szpitala z urazem głowy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwy.

Policja apeluje o ostrożną jazdę.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry