infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 28 maja 2024 roku, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Spotkanie dla mieszkańców w sprawie zagospodarowania skweru przy ulicy Słowackiego w Ełku

2017-11-20
Prezydent Miasta Ełku - Tomasz Andrukiewicz zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego zostaną zaprezentowane wstępne koncepcje zagospodarowania skweru im. gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka", który znajduje się w pobliżu dawnego kina "Polonia".

Fot. UM Ełk
Spotkanie odbędzie się 22 listopada (środa) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ełku.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Urzędu Miasta w Ełku, projektanci odpowiedzialni za kształt wstępnych koncepcji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Śródmieścia, szczególnie tych, którzy wzięli aktywny udział w majowych konsultacjach społecznych. Podczas spotkania zostanie przedstawiona prezentacja wyjaśniająca założenia obu koncepcji oraz istotne rozwiązania funkcjonalne zaproponowane przez projektantów. Celem spotkania jest poznanie opinii mieszkańców dotyczących pomysłów na zagospodarowanie skweru.

Autorem wstępnych koncepcji jest firma Studium Sp. z o.o sp. k. z Warszawy. Dla wybranej koncepcji zostanie opracowany Program Funkcjonalno-Użytkowy, który będzie stanowił podstawę do opracowania pełnej dokumentacji technicznej.
ie (UM Ełk)

Reklama