infoserwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

2024-02-28
Po blisko 26 latach służby w policyjnym mundurze na emeryturę odszedł podinsp. Grzegorz Kobeszko. Uroczyste pożegnanie Komendanta oraz przywitanie nowego przełożonego ełckich policjantów odbyło się w Urzędzie Miasta Ełku.

Fot. KPP Ełk
W Urzędzie Miasta w Ełku (27.02.2024r.) odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. Ze swoją służbą pożegnał się podinsp. Grzegorz Kobeszko, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Za wiele lat oddanej służby Komendantowi podziękował obecny na uroczystości pełniący obowiązki Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz.

Jednocześnie mł. insp. Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Ełku mł. insp. Damianowi Bekulardowi dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku.

W uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni funkcjonariusze Policji, pracownicy cywilni, samorządowcy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji i służb oraz najbliższa rodzina.

Podinsp. Grzegorz Kobeszko ełcką jednostką kierował od maja 2021 roku. To w Ełku rozpoczął swoją służbę w 1998 roku, gdzie pracował wiele lat bardzo dobrze znając miasto i jego atrybuty. Podkreślił, że przez wszystkie lata służby zawsze z godnością i dumą nosił policyjny mundur i bezpieczeństwo mieszkańców było dla niego priorytetem.

Podsumowując swoją służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku podziękował wszystkim obecnym za wspólną pracę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu ełckiego.
KPP Ełk

Reklama