infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Policjant z sercem - pomaga realizując swoją pasję

2024-06-01
Podinsp. Waldemar Przekop z Komendy Powiatowej Policji w Ełku daje inspirujący przykład, jak połączyć swoją pasję z dobrą sprawą i realizować swoje cele.

Fot. KPP Ełk
Podinsp. Waldemar Przekop - oficer dyżurny ełckiej policji, podjął kolejne wyzwanie. Tym razem samotnie przeszedł Główny Szlak Sudecki ok. 440 km w 14 dni. Policjant po raz kolejny połączył miłość do gór z możliwością pomocy innym.

W ubiegłym roku przeszedł samotnie Główny Szlak Beskidzki, tj. 503 km, zbierając fundusze na leczenie kolegi ze studiów.

W tym roku na swój urlop wybrał się na inny długodystansowy szlak górski. Ponownie połączył chęć poznawania gór ze zbiórką pieniędzy na rzecz kolegi, który doznał poważnego udaru.

Za każdy kilometr, który przeszedł, na grupie którą założył i umieszczał codziennie relacje i zdjęcia z poszczególnych etapów, znajomi i ludzie dobrej woli mogli przekazać pieniędze na konto fundacji: 1 zł za 1 km. W efekcie konto fundacji zostało zasilone kilkoma tysiącami złotych.

Waldemar Przekop pokazuje, że za mundurem kryją się ludzie z ogromną pasją i nieustanną chęcią pomagania. Dzięki jego zaangażowaniu i determinacji, każda z wypraw górskich przynosi wymierne korzyści osobie potrzebującej kosztownej rehabilitacji.
KPP Ełk

Reklama


do góry