infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Jest wtorek, 13 maja 2025 roku

Złodzieja rozpoznali na ulicy

2025-04-17
Mężczyzna kradł w sklepach alkohol i perfumy. Zarejestrowały go kamery, a policjanci w trakcie patrolu rozpoznali go na ulicy w Ełku.

Fot. shutterstock
Kolejna sytuacja pokazuje, że sprawcy kradzieży nie mogą spać spokojnie. Nawet jeśli kradnąca osoba nie zostanie zatrzymana od razu, to nie oznacza, że uniknie odpowiedzialności. Monitoring sklepowy rejestruje takie czyny, a policjanci prowadzą szereg działań, by ustalić tożsamość sprawców.

Przekonał się o tym 21-latek, który kradł w ełckich sklepach.

Młody mężczyzna z różnych sklepów w mieście ukradł alkohol i perfumy o łącznej wartości ponad 1000 złotych. Chował wybrany towar za odzież i opuszczał sklep. Jego wizerunek zapisały kamery. Zdjęcie z monitoringu trafiło do policjantów patrolujących miasto. W środę (16.04.2025r.) dzięki spostrzegawczości policjantów mężczyzna został rozpoznany na ulicy. Był on też poszukiwany przez sąd do kary pozbawienia wolności za zaległą nieopłaconą grzywnę.

21-latek usłyszał zarzuty przestępstwa kradzieży w recydywie.
KPP Ełk

Reklama


do góry