Dziecięco-Młodzieżowa Rada Miasta Ełku
W Urzędzie Miasta odbyła się IX sesja Dziecięco-Młodzieżowej Rady Miasta Ełku. Młodzi radni podjęli trzy postanowienia.
W budynku Urzędu Miasta Ełku odbyły się dziś (1 czerwca) obrady Dziecięco-Młodzieżowej Rady Miasta. Data spotkania nie jest przypadkowa - właśnie dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.
„Dziecięco-Młodzieżowa Rada Miasta Ełku” po raz pierwszy spotkała się na swoich obradach 1 czerwca 2017 roku.
Podczas dzisiejszego IX posiedzenia, młodzi radni podjęli trzy postanowienia:
Młodzież przedstawiła swoje pomysły, wnioski i spostrzeżenia. Część z nich uda się zrealizować - zgodnie oświadczyli prezydenci oraz naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta Ełku.

Fot. UM Ełk
„Dziecięco-Młodzieżowa Rada Miasta Ełku” po raz pierwszy spotkała się na swoich obradach 1 czerwca 2017 roku.
Podczas dzisiejszego IX posiedzenia, młodzi radni podjęli trzy postanowienia:
- Podjęcie działań zmierzających do uruchomienia radiowęzła w każdej w szkole,
- Stworzenie Przestrzeni Akcji i Integracji - Młody Ełk,
- Bezpieczny sport w Ełku.
Młodzież przedstawiła swoje pomysły, wnioski i spostrzeżenia. Część z nich uda się zrealizować - zgodnie oświadczyli prezydenci oraz naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta Ełku.
UM Ełk




2026-06-01
Zamiast taksówki wybrała 112
Tragiczny wypadek na quadzie
Miasto Ełk przystępuje do projektu szkoleń na wypadek kryzysu
Dziecięco-Młodzieżowa Rada Miasta Ełku
Pierwszy Dzień Dziecka najmłodszych Ełczan
Ciało mężczyzny znaleziono w rzece Ełk