infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 15 czerwca 2024 roku, imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Okradziony przez koleżanki od kieliszka

2016-03-22
Zaprosił koleżanki na imprezę, na chwilę zostawił je same w mieszkaniu - po powrocie zastał puste mieszkanie i brak komputera.

Fot. policja.pl
Wczoraj około godz. 20.30 ełccy policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży laptopa z mieszkania. Wartość sprzętu została oszacowana na 1.400 złotych. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony mężczyzna w swoim mieszkaniu pił alkohol z dwiema znajomymi kobietami. Mężczyzna na chwilę opuścił mieszkanie, gdy po krótkiej nieobecności wrócił nie zastał już kobiet, a także stwierdził brak swojego laptopa.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwie kobiety, które wcześniej były w mieszkaniu pokrzywdzonego. Obie były pijane, 36-latka miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast 31-latka - 1,5 promila. Policjanci odzyskali także skradziony komputer, który został ukryty na klatce schodowej za stojącym meblem.

Po wytrzeźwieniu kobiety zostaną przesłuchane. Mogą usłyszeć zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
iS (KWP)

Reklama