infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 28 maja 2024 roku, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Zasłużony dla Miasta Ełku

2016-05-25
Podczas dzisiejszej sesji Rada Miasta Ełku na wniosek prezydenta Tomasza Andrukiewicza podjęła uchwałę w sprawie przyznania medalu "Zasłużony dla Miasta Ełku" insp. Markowi Hyzopskiemu.

Fot. UM Ełk
Komendant Powiatowy Policji w Ełku insp. Marek Hyzopski po 36 latach służby na rzecz mieszkańców powiatu ełckiego przeszedł na emeryturę. W trakcie swojej wieloletniej służby podejmował liczne inicjatywy i działania mające na celu utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zwracał też szczególną uwagę na działania profilaktyczne i edukacyjne skierowane do dzieci, młodzieży i seniorów. Nawiązał również bardzo dobrą współpracę z samorządem miasta oraz Strażą Miejską.... To tylko nieliczne z zasług, które podczas dzisiejszej sesji przedstawiał Radzie prezydent Tomasz Andrukiewicz.

Decyzję o podjęciu uchwały w sprawie przyznania insp. Markowi Hyzposkiemu Odznaki "Zasłużony dla Miasta Ełku" przygotowanej przez prezydenta Tomasza Andrukiewicza Radni Miasta Ełku podjęli jednogłośnie. Uroczyste wręczenie Odznaki nastąpi podczas jubileuszowej X Gali rozdania nagród "Białej Lilii".
iS (UM Ełk)

Reklama