infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 4 marca 2024 roku, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława

Nowy komendant ełckiej policji

2016-11-18
Młodszy inspektor Paweł Szyperek został nowym Komendantem Powiatowym Policji w Ełku.

Fot. KPP Ełk
Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie inspektora Tomasza Klimka z dniem 18 listopada 2016 roku stanowisko komendanta ełckiej policji objął młodszy inspektor Paweł Szyperek. Nowy komendant ma 46 lat, jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Służbę w policji rozpoczął w 1991 roku w oddziale prewencji w Białymstoku. W 2014 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego w Mońkach, a od lipca br. był Zastępcą Komendanta Powiatowego w Grajewie. Nowy komendant zastąpił na tym stanowisku podinspektora Jarosława Werlę.

Obecni na spotkaniu w ełckiej komendzie duchowni, parlamentarzyści oraz władze samorządowe, licząc na dobrą współpracę, życzyli nowo wybranemu szefowi policji wielu sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej.

Podczas dzisiejszej uroczystości odbyło się również wręczenie listów z podziękowaniami od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji policjantom uczestniczącym w zabezpieczaniu szczytu NATO w Warszawie oraz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
iS (Powiat Ełk)

Reklama