infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ełcka Wigilia pod Gwiazdami

2016-12-16
Dom dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar-Markot w Ełku oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają ełczan na spotkanie wigilijne. Będzie można przełamać się opłatkiem, wspólnie kolędować, spróbować tradycyjnych wigilijnych przysmaków, a przede wszystkim poczuć świąteczny klimat. Wstęp wolny.

Fot. UM Ełk
Święta Bożego Narodzenia to czas pojednania, miłości i bliskości - czas, w którym nikt nie powinien być sam. Spotkanie wigilijne będzie okazją do tego, by choć na chwilę zatrzymać się w zabieganej codzienności, skupić na relacji z drugim człowiekiem. Będzie to czas, w którym przestanie mieć znaczenie status społeczny czy stanowisko.

„Ełcka Wigilia pod gwiazdami” odbędzie się w niedzielę 18 grudnia 2016 r. w godz. 14:00-16:00. Przed Domem dla Osób Bezdomnych i Najuboższych Monar - Markot przy ulicy Dąbrowskiego 3C rozstawione będą namioty, a wigilijnymi pysznościami częstować będą pracownicy ełckiego MOPS-u oraz mieszkańcy Domu.

Na spotkanie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, a przede wszystkim ci, którzy w przedświąteczny czas czują się samotni lub nie mogą pozwolić sobie na przygotowanie wigilijnych potraw.
iS (UM Ełk)

Reklama


do góry