infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Samochód skradziony w Ełku odzyskany na Litwie

2017-02-10
Dzięki dobrej współpracy międzynarodowej i sprawnym działaniom funkcjonariuszy z różnych jednostek, policjanci odzyskali skradziony w Ełku samochód. Audi A4 o wartości blisko 50 000 złotych zostało odzyskane już następnego dnia na terenie Litwy.

Fot. policja.pl
Informację o kradzieży samochodu policjanci otrzymali wczoraj (09.02.2017). Do kradzieży doszło najprawdopodobniej w nocy ze środy na czwartek. Skradziony pojazd marki Audi A4 zaparkowany był na osiedlowym parkingu. Pokrzywdzony oszacował jego wartość na blisko 50 000 złotych.

Policjanci na miejscu wykonali niezbędne czynności i przygotowali informację w tej sprawie, którą następnie wysłali do funkcjonariuszy z okolicznych jednostek, ale nie tylko. Trafiła ona także do funkcjonariuszy z sąsiednich krajów. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Dzięki dobrej wymianie informacji i zaangażowaniu policjantów z innych jednostek, skradziony pojazd został zlokalizowany na terenie Litwy. Kierowca prowadzący audi został zatrzymany przez tamtejszych policjantów. Samochód wkrótce wróci do prawowitego właściciela.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry