infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Pobił kobietę, przetrzymał do zmroku i wywiózł do lasu

2017-04-02
Ełccy policjanci zatrzymali 36-latka, który pozbawił kobietę wolności, pobił i wielokrotnie groził pozbawieniem życia - po tym wszystkim zawiózł pokrzywdzoną do lasu i tam ją zostawił.

Fot. pixabay
Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali w miniony piątek około godz. 1 w nocy. Funkcjonariusze ustalili, że 36-letni mężczyzna podjechał do kobiety samochodem, siłą wepchnął ją do wnętrza pojazdu, później pobił i wielokrotnie groził pozbawieniem życia. Po zapadnięciu zmroku sprawca zawiózł kobietę do lasu i tam ją zostawił, zabierając jej telefon komórkowy. Pokrzywdzonej udało się wrócić do domu i zadzwonić po pogotowie.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. 36-latek spał w swoim mieszkaniu, w chwili zatrzymania miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli samochód mężczyzny, w którym znaleźli telefon pokrzywdzonej i jej but.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności i gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora, podejrzany został aresztowany i najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
ie (KWP)

Reklama


do góry