infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Konsultacje społeczne w sprawie terenów zielonych nad rzeką Ełk

2017-06-06
Projekt „Nowe Śródmieście Miasta Ełk - wzór na rewitalizację” – jak społecznie projektować przestrzeń.

Fot. UM Ełk
Urząd Miasta Ełku we współpracy z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku serdecznie zaprasza na spotkanie Prezydenta Miasta Ełku z jego mieszkańcami, w ramach którego zaprezentowany zostanie Projekt „Nowe Śródmieście Miasta Ełk – wzór na rewitalizację” – jak społecznie projektować przestrzeń. O projekcie opowie koordynator projektu Paulina Omilianowicz, a także Urszula Podurgiel Prezes Stowarzyszenia Adelfi (ekspert ds. partycypacji społecznej w projekcie) oraz Patrycja Łapińska Prezes Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia (facylitator w projekcie).

Po prezentacji zapraszamy Państwa do konsultacji społecznych w sprawie terenów zielonych nad rzeką Ełk - tzw. Planning for Real™ w akcji. Wykorzystana zostanie mapa terenów zielonych nad rzeką Ełk, zlokalizowanych w pobliżu placu Jana Pawła II w Ełku. Uczestnicy konsultacji otrzymają karteczki „post it”, długopisy, na których będą wpisywać pomysły na zagospodarowanie konkretnej części obszaru, a następnie umieszczać je na mapie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 09.06.2017 o godzinie 16.00 w auli nr 1 (parter) w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filii w Ełku przy ulicy Grunwaldzkiej 1.

Anna Kuklińska
WSFiZ Filia w Ełku


Reklama


do góry