infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Szlachetne zdrowie z Ratownikami Życia

2017-06-16
Fot. mat. organizatora
Do aktywnego spędzenia wolnego czasu 24.06 (sobota), zaprasza Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wraz z Bramą Mazur, które już po raz 5 organizuje akcję Krwiodawstwa dla mundurowych, w tym roku pn. Szlachetne zdrowie z Ratownikami Życia. Koncepcją tegorocznego wydarzenia jest promocja aktywnego stylu życia oraz ochrony i profilaktyki zdrowia.

Na Placu Miejskim przy Galerii Brama Mazur, w godz.10-15, szeroko pojęty projekt zdrowotny przewiduje kilkadziesiąt bezpłatnych badan i konsultacji medycznych w towarzystwie wielu stanowisk mundurowych. A także część rekreacyjna na Zieleńcu p.Rydzewskiego wraz z otwartym fitness club Calypso. Dla pasjonatów malarstwa i nie tylko, warsztaty plastyczne w Cinema Planet.
Swoistym dopełnieniem projektu jest udział 6 Uczelni, lekarzy o wielkim sercu, mazurskich jednostek wojskowych czy też sojuszniczych wojsk sprzymierzonych.

To doskonały czas by się przebadać, wypocząć z Rodziną lub doznać wyjątkowych emocji przy muzyce filmowej w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP.

Przewidywany też jest akcent Dobroczynności.

Bogdan Cieślukowski

Reklama


do góry