infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Zderzenie sześciu aut

2017-10-28
Zderzenie sześciu pojazdów na trasie Ełk - Sędki. Jedna ranna osoba została przewieziona do szpitala. Trzech kierowców otrzymało mandaty.

Fot. KPP Ełk
Do zderzenia 6 aut doszło wczoraj tuż po godzinie 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes 58-letni mężczyzna jadąc z Ełku w kierunku Augustowa, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w bok jadącego przed nim samochodu osobowego marki VW Passat, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku miejscowości Chełchy.

Był to początek niefortunnych zdarzeń, bo już po chwili kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi 70-letni mężczyzna, jadąc w tym samym kierunku, najechał na tył samochodu marki Dacia Duster, którego kierowca zatrzymał się tuż za pojazdami uczestniczącymi w kolizji.

Następnie w tył, jadącego za mitsubishi, samochodu osobowego marki Opel, uderzył jadący bezpośrednio za nim pojazd marki Chevrolet. Siła uderzenia przesunęła opla i wtedy uderzył on w tył mitsusbishi.

W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka mitsubishi, która została przewieziona do szpitala. Na szczęście kobieta doznała tylko lekkich obrażeń, jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowcy mercedesa, mitsubishi i chevroleta za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostali ukarani mandatami karnymi.

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych i związanym z tym dużym natężeniem ruchu na drogach, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry