infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Czwartek, 20 czerwca 2024 roku, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Kolejne narkotyki zabezpieczone

2017-12-01
Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Ełku, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. W jego pokoju policjanci znaleźli marihuanę i małą wagę elektroniczną. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Ełk
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań w Ełku mogą znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania pokoju należącego do 21-latka policjanci znaleźli ukrytą w rękawicy bokserskiej torebkę śniadaniową z suszem roślinnym. Kolejne porcje narkotyków znalezione w tym pokoju zapakowane były w małe woreczki strunowe. Policjanci zabezpieczyli także podręczną wagę elektroniczną.

Wstępne badania wykazują, że zabezpieczone środki to marihuana. Całość zabezpieczonego materiału zostanie poddana specjalistycznej analizie laboratoryjnej. Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
ie (KPP Ełk)

Reklama