infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 16 lipca 2024 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Zderzenie trzech pojazdów

2017-12-19
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w okolicy miejscowości Grabnik w gminie Stare Juchy. Zderzyły się trzy pojazdy - autobus i dwa busy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 10.30 na drodze wojewódzkiej nr 656 w okolicy Grabnika. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że zbliżając się do łuku drogi 20-letni kierujący fiatem doblo zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem. Wskutek zderzenia autobus wjechał do rowu. Natomiast fiat zderzył się z jadącym za nim citroenem.

Autobusem nie podróżowali żadni pasażerowie. W wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca fiata, który trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Zdarzenie spowodowało kilkugodzinne utrudnienia w ruchu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Z powodu opadów śniegu, marznącego deszczu często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Aby tego uniknąć należy zachować wzmożoną ostrożność i zwiększyć czujność. Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry