infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Policjanci zlikwidowali salon nielegalnych gier hazardowych

2019-01-22
Ełccy policjanci zlikwidowali salon nielegalnych gier hazardowych mieszczący się w centrum miasta. Zatrzymano dwóch młodych mężczyzn.

Fot. KPP Ełk
Policjanci KPP w Ełku zwalczający przestępczość gospodarczą, realizując czynności operacyjne weszli do lokalu w centrum Ełku, gdzie znajdował się salon nielegalnych gier hazardowych. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego mężczyznę nadzorującego prowadzoną w lokalu grę hazardową, a następnie w toku przeszukania zabezpieczyli cztery zestawy komputerowe do nielegalnych gier oraz dodatkowo 11 torebek z suszem roślinnym łącznej wadze około 11 gramów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej dokonali oględzin automatów do gier, które następnie zostały zdemontowane i zabezpieczone. Następnego dnia policjanci zatrzymali także 23-letniego najemcę lokalu, w którym urządzał i prowadził gry hazardowe.

Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za przestępstwa skarbowe. Ponadto 21-latkowi przedstawiono zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec obu sprawców zastosowano dozory policyjne.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry