infoserwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 23 kwietnia 2024 roku, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Emocje skrajne - koncert Dominiki Krassowskiej

2019-02-08
23 lutego 2019 r. (sobota)
godz. 18.00
sala Zebra Ełckiego Centrum Kultury
wstęp wolny


Emocje skrajne - koncert piosenek emocjonalnych - piosenki autorskie utrzymane w klimatach popowych, rockowych i jazzowych, jak również utwory takich artystów jak Republika, Grzegorz Turnau, Magda Umer, Krystyna Prońko czy Krzysztof Zalewski. Koncert skupia się na emocjach, historiach ukazanych w niezwykły sposób. A wszystko przy akompaniamencie najzdolniejszych polskich muzyków młodego pokolenia, uznawanych na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, wyróżnianych na słynnych warsztatach jazzowych, o niesamowitej wrażliwości i umiejętnościach.

Dominika Krassowska – ełczanka, uczennica maturalnej klasy I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku. Z muzyką związana od wczesnego dzieciństwa, uczyła się śpiewać pod okiem Wojciecha Żmudy, Piotra Karpieni, Pawła Borzeńskiego, Sylwii Wasilewskiej i Bartosza Cabonia, jak również uczestniczyła w warsztatach Jazzowych w Puławach i Chodzieży, gdzie szkoliła się u takich osobistości jak Wojciech Myrczek, Janusz Szrom, Krystyna Prońko i Dorota Miśkiewicz. Jest laureatką wielu regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. W 2016 roku śpiewała w ełckim zespole The Message. Od 2016 roku uczestniczy w ełckich koncertach kolędowych. Pisze teksty i komponuje utwory, które będzie można usłyszeć na koncercie.

Wystąpią: Dominika Krassowska – wokal, Kacper Kasprzak – piano, Jakub Klimiuk – gitara, Paweł Rymuza – bas, Gabriel Antoniak – perkusja. Gościnnie: Piotr Zubek, Ola Suproń, Julia Kuzyka.

Koncert stypendialny finansowany przez Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza.


ie (ECK)

Reklama