infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 4 marca 2024 roku, imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława

Wypadek na obwodnicy Ełku - 6 osób trafiło do szpitali

2019-09-04
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na obwodnicy Ełku. W zderzeniu trzech aut rannych zostało sześć osób, w tym troje dzieci.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ełckiej obwodnicy. W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe - Audi A4, Renault Clio i Renault Espace.

Jeden z pojazdów (Renault Espace) dachował. Podróżowało nim dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci w wieku 7 lat oraz 1,5 roku. Wszystkie te osoby zostały przewiezione do szpitali. Najbardziej poszkodowany został 7-letni chłopiec, który z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Suwałkach.

Do szpitala trafiła również kierująca Renault Clio oraz jadący z nią 2-letni chłopiec, których auto uderzyło w bariery ochronne. Na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń. Również kierująca audi nie doznała obrażeń.

Policjanci szczegółowo badają wszelkie okoliczności i dokładny przebieg tego zdarzenia. Wiadomo, że kierujące renault clio i audi A4 kobiety były trzeźwe. Natomiast kierującemu renault espace, ze względu na brak możliwości przeprowadzenia badania stanu trzeźwości, pobrano krew do badań.
ie (KPP Ełk)

Reklama