infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 2 marca 2024 roku, imieniny: Halszki, Heleny, Karola

"Twój Startup - Twoja przyszłość" 2019

2019-09-13
Już we wrześniu 2019 r. ruszy VI edycja konkursu organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku "Twój Startup - Twoja przyszłość". W konkursie może wziąć udział każda osoba, mająca pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu.

Wystarczy złożyć wniosek aplikacyjny i zaprezentować przed jury swój pomysł na gali finałowej, która odbędzie się w ełckim technoparku. Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 30 000 zł + voucher na studia z WSG i WSFiZ (do wyboru).
- Zgłoszenia do 15 października 2019 r.
- Gala Finałowa 25 października 2019 r.

Dokumentacja konkursowa zostanie udostępniona na stronie internetowej Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku pod koniec września 2019 r.

Celem konkursu jest efektywne wspieranie przez sektor publiczny innowacyjnych pomysłów biznesowych oraz aktywne działanie na rzecz ożywienia gospodarczego Ełku.

Udział w Konkursie to nie tylko szansa na główną nagrodę. To także możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed szerokim gronem specjalistów z sektora biznesu, którzy często niezależnie od wyników Konkursu wspierają uczestników swoją radą i wiedzą.

Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Ełku.

Gabriela Bieniewska-Wysocka - PNT Ełk

Reklama