infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Zderzenie pięciu aut

2019-10-25
Pięć samochodów zderzyło się na drodze krajowej K 65 między miejscowościami Zdunki i Niedźwiedzkie. Przez kilkadziesiąt minut droga w tym miejscu była zablokowana. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń.

Fot. KPP Ełk
Do zdarzenia doszło wczoraj /24.10.2019/ około godziny 10. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Alfa Romeo wyprzedzając samochód ciężarowy marki Man, straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Audi. W konsekwencji tego doszło jeszcze do stłuczki kolejnych aut tj. skody i forda. Na szczęście osoby uczestniczące w tym zdarzeniu nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Policjanci ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierująca samochodem marki Alfa Romeo została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł.

O tej porze roku na drogach występują co raz trudniejsze warunki atmosferyczne – dzień jest krótszy, dodatkowo mgła i opady deszczu wpływają na pogorszenie widoczności. Zagrożenie powoduje też śliska nawierzchnia. Wszystko to tworzy niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry