infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Wypadki na drogach powiatu ełckiego

2019-11-25
Trzy osoby poszkodowane trafiły do szpitali po zdarzeniach na drodze, do których doszło na terenie powiatu ełckiego w minioną sobotę.

Fot. KPP Ełk
Do pierwszego zdarzenia doszło na trasie Bobry-Zdunki na drodze krajowej nr 65 około godziny 13. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierujący BMW na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania ciągnika rolniczego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka osobowym audi. Na skutek tego doszło do zderzenia jeszcze z dwoma innymi jadącymi samochodami. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala trafił kierowca BMW z urazem nogi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

Do drugiego wypadku doszło około godziny 22 w Stradunach. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierowca pojazdu BMW w trakcie manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Do szpitala trafili pasażerowie: 22-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegóły tych zdarzeń.
ie (KPP Ełk)

Reklama


do góry