infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 15 czerwca 2024 roku, imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Miejskie lodowisko czynne tylko do końca tego tygodnia

2020-02-25
Sztuczne lodowisko przy stadionie miejskim będzie czynne do niedzieli 1 marca 2020 r. Do tej pory z obiektu skorzystało prawie 21 tys. mieszkańców i turystów.

Fot. UM Ełk
W tym sezonie zimowym sztuczne lodowisko przy stadionie miejskim w Ełku było czynne od 23 listopada 2019 r.

Według danych z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku był to kolejny bardzo dobry sezon pod względem liczby osób, które aktywnie spędzały czas na miejskim lodowisku.

Łącznie do tej pory z obiektu skorzystało prawie 21 tys. mieszkańców naszego miasta i turystów. Lodowisko czynne będzie do 1 marca. Dlatego już teraz zachęcamy do aktywnego spędzenia czasu na łyżwach. Zostało jeszcze tylko 5 dni.

To był już dziewiąty sezon, w którym mieszkańcy Ełku mogli korzystać z lodowiska usytuowanego w specjalnej hali namiotowej zlokalizowanej przy stadionie miejskim. Lodowisko jest oświetlone i nagłośnione. Posiada budynek szatniowo-sanitarny i zamykane szafki.

W tym sezonie lodowisko cieszyło się dużą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych oraz dzieci. W zasadzie, co roku obserwuje się wzrost zainteresowania aktywnością sportową wśród mieszkańców miasta i okolic.
ie (UM Ełk)

Reklama