infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 16 lipca 2024 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Apel do mieszkańców Ełku

2020-03-12
Urząd Miasta Ełku zachęca mieszkańców, aby z uwagi na ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa załatwiali sprawy urzędowe drogą internetową oraz kontaktowali się z urzędem telefonicznie i emailowo. Urząd czynny będzie w standardowych godzinach pracy. Wejście znajduje się z boku budynku.

Fot. UM Ełk
Apel Urzędu Miasta do mieszkańców Ełku

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców naszego miasta o ograniczanie do minimum wizyty w miejscach publicznych oraz przebywania w dużych skupiskach ludzi. Ograniczając kontakt bezpośredni możemy skuteczniej się chronić i zapobiegać zachorowaniom, a także przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w naszym mieście.

Prosimy również, żeby zwrócić szczególną uwagę na osoby starsze i samotne: naszych bliskich i sąsiadów. Być może będzie im potrzebna pomoc w zrobieniu zakupów, wykupieniu recept w aptekach, znalezieniu numerów telefonu czy opłaceniu rachunków (np. przez internet).

Informujemy również, że większość spraw urzędowych można załatwić na odległość – telefonicznie, mailowo lub za pomocą platformy ePUAP. Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: um@um.elk.pl

Wszystkie kontakty telefoniczne i e-mailowe do wszystkich wydziałów Urzędu znajdują się na BIP: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/1/Urzad/

Uwaga!
Wejście główne od ul. Piłsudskiego zostało zamknięte. Wejście do urzędu i starostwa zostało przeniesione z boku budynku od strony Straży Miejskiej (drzwi automatyczne i podjazd dla osób niepełnosprawnych). Znajdują się tam również płyny do dezynfekcji rąk. Prosimy o korzystanie z nich od razu po wejściu do urzędu.
ie (UM Ełk)

Reklama


do góry