infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 16 lipca 2024 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Śniadanie z Radiem ZET w Ełku

2020-09-14
W ramach "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET" po Polsce w środę, 16 września, dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Ełku. W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe 30. urodziny.

Fot. mat. organizatora
Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz się spotkać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w najbliższą środę na Skwer z Zegarem Słonecznym i Fontanną z Rusałką.

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 7:00-11:00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET - Michał Korościel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery, oraz siłę muzyki. Śniadania serwowane są za darmo.

Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl.
ie (Michał Aleksandrowicz EUROZET)

Reklama


do góry