infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Środa, 24 lipca 2024 roku, imieniny: Kingi, Krystyny, Michaliny

Miasto dowiezie na szczepienia

2021-02-04
Urząd Miasta Ełku zapewni transport osobom starszym, które nie są w stanie samodzielnie dojechać na szczepienia oraz osobom niepełnosprawnym posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami.

Fot. UM Ełk
Zgodnie z zaleceniem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego, które ma na celu koordynowanie dowozu osób starszych i niepełnosprawnych na szczepienia, informujemy, że Urząd Miasta Ełku zorganizuje transport pacjentów do wskazanych punktów szczepień.

Z dowozu będą mogły skorzystać:
  • osoby starsze, które nie są w stanie samodzielnie dojechać na szczepienia,
  • osoby niepełnosprawne posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.

WAŻNE!
Urząd Miasta Ełku nie prowadzi rejestracji pacjentów na szczepienia, nie wyznacza daty, ani godziny szczepienia danej osoby.

Na szczepienie przeciwko Covid – 19 pacjent samodzielnie dokonuje rejestracji w punkcie szczepień. Następnie z umówionym terminem dzwoni do koordynatora szczepień pod numer telefonu: 87 73 26 016 w celu umówienia transportu. Informację dotyczącą terminu szczepienia należy przekazać koordynatorowi szczepień niezwłocznie po jego ustaleniu.

Transport zapewniany jest osobie, która spełnia powyższe warunki.
UM Ełk

Reklama


do góry