infoserwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 kwietnia 2024 roku, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Nago tańczył na balkonie w centrum miasta

2021-05-20
Nagi 40-latek przy głośnej muzyce tańczył na balkonie w swoim mieszkaniu w centrum Ełku. Mężczyzna krzyczał, przeklinał, był pobudzony, niebezpiecznie wychylał się za barierki balkonu na trzecim piętrze.

Fot. policja.pl
W środę (19.05.2021r.) w południe policjanci z Ełku dostali zgłoszenie o głośno zachowującym się mężczyźnie na balkonie w centrum miasta. Policjanci potwierdzili, że na III piętrze w bloku na balkonie stoi zupełnie nagi mężczyzna. Przy głośnej muzyce tańczył, krzyczał, przeklinał, był pobudzony, niebezpiecznie wychylał się także za barierki. Nie reagował na próby nawiązania z nim kontaktu oraz nie otwierał drzwi wejściowych.

Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia tego mężczyzny zdecydowano o siłowym wejściu do mieszkania. Strażacy wyważyli drzwi. Mężczyzna był sam w mieszkaniu. Został zbadany przez załogę pogotowia ratunkowego, nie wymagał hospitalizacji. Został zatrzymany przez policjantów. Był nietrzeźwy – miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w jego mieszkaniu policjanci znaleźli torebki z białym proszkiem. Sam 40-latek przyznał, że to jego narkotyki. Wstępne badania wykazują, że to amfetamina.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 40-latek może odpowiedzieć także za popełnione wykroczenia np. za nieobyczajny wybryk.
ie (KPP Ełk)

Reklama