infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Niedziela, 19 maja 2024 roku, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

2021-10-29
W związku z Dniem Wszystkich Świętych na ulicach Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy.

Fot. UM Ełk
Zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy będą obowiązywać od godz. 6:00 w dniu 31 października 2021 r. do godz. 20.00 w dniu 1 listopada 2021 r., dotyczą ulic: Targowej, Kochanowskiego, Cmentarnej, Towarowej, Matejki i Norwida. W dniu 1 listopada teren giełdy samochodowej zostanie udostępniony jako parking.

ul. Targowa i Kochanowskiego:
• zachowany zostanie ruch dwukierunkowy, na wyjazdach z targowiska, „Kauflandu”, domu towarowego „ATU” i budynku przy ul. Targowa 10 wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo.

ul. Cmentarna:
• zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na całej długości (od ul. Kochanowskiego do ul. Norwida) z wyłączeniem autobusów komunikacji miejskiej i służb miejskich, na podobnych zasadach zamknięty zostanie również przejazd kolejowy przy ul. Cmentarnej.

ul. Towarowa:
• w rejonie Cmentarza nr 2 na całej długości ul. Towarowej (od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania ul. Okrężna – Strefowa) po obu stronach jezdni obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na jezdni.

ul. Matejki:
• po stronie cmentarza zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się) z tabliczkami „dotyczy jezdni”. Po stronie przeciwnej, na całej długości zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się).

ul. Norwida:
• na odcinku od ul. Matejki do Cmentarnej droga pozostanie jako ślepa. Na pozostałym odcinku ruch będzie się odbywał normalnie w obu kierunkach.
ie (UM Ełk)

Reklama