infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Wakacje zakończone w zakładzie karnym

2022-08-02
Policjanci zatrzymali poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna ukrywał się za granicą, a do Ełku przyjechał na wakacje. Nie sądził, że ten jego wypoczynek zakończy się w zakładzie karnym. Ponadto mężczyzna miał przy sobie mefedron i marihuanę.

Fot. policja.pl
Niespodziewanie zakończył się wakacyjny pobyt w Ełku dla 25-latka. Ten mężczyzna uchylał się od odbycia zasądzonej kary 1,5 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo - kradzież z włamaniem. Policjanci ustalili, że 25-latek przebywał za granicą, jednak dwa dni temu przyjechał na wakacje do Ełku. Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. Zaskoczony mężczyzna został zatrzymany, gdy robił zakupy w sklepie. 25-latek miał przy sobie narkotyki. Jak twierdził, znalazł je podczas spaceru na ulicy. Policjanci zabezpieczyli worek foliowy z marihuaną i mefedronem. Substancje te trafią do specjalistycznych analiz.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności i wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
KPP Ełk

Reklama