infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Sobota, 20 lipca 2024 roku, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku - edycja 2024

2023-12-31
Samorząd Miasta Ełku zaprasza do udziału w XVII edycji "Konkursu na wyróżniającą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk”.

Fot. UM Ełk
Celem konkursu jest popularyzowanie tematyki związanej z Ełkiem, umożliwienie autorom pracy promowania ich osiągnięć a także zachęcanie do podejmowania nowatorskich prac naukowo – badawczych poświęconych naszemu miastu.

To już XVII edycja Konkursu skierowanego do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, którzy podejmą się napisania swojej pracy na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej, architektury czy też rozwoju przedsiębiorczości.

Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni. Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 15 października 2024 roku złożyć pracę w Urzędzie Miasta Ełku. Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury, tel. (87) 732 62 74.

W minionych 16 edycjach konkursu zgłoszono 263 prace, prezydent miasta przyznał 56 nagród i 26 wyróżnień na łączną sumę ponad 200 tysięcy złotych.
UM Ełk

Reklama


do góry