infoSerwis Ełk

infoSerwis Ełk - ełcki serwis informacyjny - wiadomości, wydarzenia, imprezy, ogłoszenia, firmy

Wtorek, 16 lipca 2024 roku, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Coworking w ełckim PNT - Twoja przestrzeń biurowa

2024-03-26
Park Naukowo-Technologiczny w Ełku prezentuje nową odsłonę coworkingu dla osób poszukujących inspirującej przestrzeni do pracy. Oferta obejmuje możliwość wynajęcia przygotowanego do pracy biurka na godziny w budynku PNT, by pracować na własnych warunkach w nowoczesnej przestrzeni z dostępem do szybkiego Internetu. Nowoczesna infrastruktura biurowa i elastyczne warunki najmu, umożliwią skupienie się na rozwoju biznesu.

Fot. PNT Ełk
COWORKING PODMIEJSKA 5 to biurko przygotowane do pracy we wspólnej przestrzeni, które czeka na poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30 w budynku PNT przy ul. Podmiejskiej 5 w Ełku.

Oferta przewiduje elastyczne warunki najmu biurka i przejrzysty system rozliczania (dziennego, tygodniowego, bądź miesięcznego). Osoby korzystające z coworkingu PNT mają do dyspozycji parking, klimatyzację, przestronną salę, szybki Internet, a przede wszystkim przestrzeń do kreatywnej pracy i rozwijania pomysłów biznesowych. Coworking to okazja do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy użytkownikami przestrzeni.

PNT budując ofertę coworkingu kierował się gwarancją minimum formalności i komfortowych warunków umożliwiających skupienie się na wspieraniu przedsiębiorczości oraz działań proinnowacyjnych.

Szczegóły oferty:
tel. +48 87 732 63 01
e-mail: d.galinska@technopark.elk.pl
UM Ełk

Reklama


do góry